2011-11-22

Lapkričio summary.

..arba kaip čia lietuviškai išsireiškus? Reziumė?
Taigi, į šio mėnesio veiklą, tarp visų kitų kasdienių smulkmenų galiu įtaukti kol kas nesėkmingą praktikos vietos paiešką. Dievaži, jūs net neįsivaizduojat, kaip visi bijo ir nenori studentų (pati tuo įsitikinau), o ką jau bekalbėti apie atsakymo kultūrą ir kitus smulkius niuansus. Per šį trumpą laikotarpį, net apsipratau visuomet gauti neigiamą atsakymą. Žodis "ne" nebeatrodo toks neigiamas. O gal kas netyčia turit reklamos agentūrą ar leidyklą (iš bėdos ir spaustuvėlę kokią) ir norit priimti smagų vaikį t.y. mane pas save? :)) Kadangi jau atsakymą žinau, todėl savo mėnesio santrauką vedu smagesnių dalykų linkme:

Paskutinėje nuotraukoje esantis draugelis, ne tik be smegenų, bet dar ir be rankų/šakų, sagų ir kitų svarbių atributų, t.y. vis dar kūrybinėje stadijoje. Kada nors bus baigtas ir vis dar tikiuosi pagaminti mažesnį bičiulį (šitas darytas iš labai neįprastos didelės lempos). Inspirado gavom iš čia.

Taip pat netolimuose planuose įrašytas šis reikalas. Tokioje pakuotėje šiais metais bus laikomi imbieriniai sausainiai. :)

3 komentarai:

 1. Labai smagūs besmegeniai :) Peržiūrėjau visą blogą, labai jaukūs ir gražūs darbeliai, dabar tyrinėju flickr.

  Linkiu neblėstančio kūrybinio įkvėpimo!!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai malonu girdėti ir labai ačiū!

  Tik prisipažinsiu dabar, kad esu baisus tinginius ir neatnaujinu anei blogo anei flickr (nors papildyti yra kuo) (gėda). Bet pasižadu, kad Tavo komentaras taps paspirtim baigti tingėti ir blogą atnaujinti. :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ak, žinau tą jausmą, kai užvaldo besotė tinginystė :)
  Nekantriai lauksiu naujų įrašų.

  AtsakytiPanaikinti