2009-08-13

"Privalau turėti" sąrašo daiktai


Pripažinkit, kad kiekvienas iš jūsų yra kada nors pamatęs/iusi kokį daiktelį ir pagalvojęs/usi, kad žūt būt tokį turit turėti. Man irgi taip būna. Ir šį kart taip nutiko eilinį kartą šmirinėjant po internetą. Pamačiau ir užsimaniau, o vėliau pažadėjau sau, kad būtinai pabandysiu tokį pasidaryti. Juolab jau mintyse matau prie ko galėčiau jį priderinti ir kaip smagiai turėtų jis jaustis vėsiomis ir vėjuotomis dienomis. ;}} Jei susidomėjot, siūlau pasižvalgyti čia.

Face to the fact, that everyone of you at least for once has found some stuff that would called "must-have". Me too. This time, I've surfed on the internet and found this lovely stuff, and promised to myself, that I would definetely try to make one for myself. Plus I've already noticed that it would match some of my clothes and it should be unbelievable soft and lovely in cold and windy days. ;} If you're interested, check this out.

Papildymas(09.12.30) : kadangi anoji nuoroda nebeveikia, o atsirado keletas žmogeliukų, kuriuos sdomino ši idėja, įdedu kitas nuorodas(nors ir ne tokios geros, kokia buvo senoji, bet vistiek naudingos): čia ir čia

Edit(09.12.30): The link, which I've posted here has been removed. And because the people are still interested in this accesory, I add other links. They're not as good as the older one was, but still quite useful: here and here.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą